A hétemeletes épület 430 fő elhelyezését biztosítja. A szobák három ágyasak, szobánként hűtőszekrény, fürdőszoba (WC, zuhanyzó, mosdó) található. Emeletenként konyha biztosít főzési lehetőséget. Mosni az aulában található mosókonyhában lehet. Az épületben étkezési lehetőséget biztosít a büfé valamint az étterem. A földszinten található a hallgatói élet központja a BEXI klub.

8360 Keszthely, Festetics György u. 5.

Telefon: 06-83/545-014

Egy szoba a hetedik emeletről:

pf 01

Kilátás a Balatonra:

pf 03

Az épület kívülről:

pf 02

Az 1801-ben épület műemlék épületben 40 fő elhelyezésére van lehetőség. Apartman jellegű 2-3 ágyas szobák lehet kérni az elhelyezést. Apartmanokhoz tartozik fürdőszoba és wc is. Internet csatlakozás minden szobában. Főzőkonyha a földszinten található.

Cím: 8360 Keszthely, Georgikon u. 20.