A VESZPRÉMI kollégiumokba jelentkezni a Kollégiumi igénylő lappal lehet postai úton.
A jelentkezési határidő: 2018. augusztus 3.

Első éves kollégiumi felvételi eredmények: 2018. augusztus 11.

A jelentkezés menete

Minden, a Pannon Egyetem veszprémi képzési helyére felvételt nyert, és kollégiumi elhelyezésre jogosult (azaz nem rendelkezik lakóingatlannal Veszprém és annak 20 km-es körzetén belül) első éves hallgatónak az Oktatási Hivatalnál regisztrált e-mail címére kiküldjük a Kollégiumi igénylő lapot. Az igénylőlapot kitöltve, a mellékletekkel együtt legkésőbb 2018. augusztus 3-ig postára kell adni a következő címre:

8200 Veszprém, Egyetem u. 10.

A kollégiumi felvételi kérelmek elbírálása a Kollégiumi Tanács által elfogadott (4/2016. (VI.8.)) kollégiumi jelentkezések elbírálásának eljárási és szervezeti rendje szerint történik.

Minden olyan hallgatónak, aki államilag finanszírozott képzésre nyert felvételt, biztosítunk kollégiumi férőhelyet, ha teljesítette a kollégiumi felvétel érvényességének feltételeit.

A kollégiumi felvétel érvényességének feltételei

• Határidőre beküldött igénylő lap. (Postára adás határideje: 2018. augusztus 3.)
  • Mellékletek hiánytalan beküldése (Lakcímkártya másolata, igazolványfénykép, válaszboríték).
  • Minden kollégium rangsorolása.
  • Az igénylő lap aláírása.

Amennyiben a kollégiumi felvétel érvényességének feltételeit a hallgató nem teljesíti, a kérvény formai hibásnak tekinthető és elutasításra kerül.

A felvételi döntésről valamennyi kérelmező írásos értesítést kap az általa beküldött és felbélyegzett válaszborítékban 2018. augusztus 10-től.

A felvételi eredmények megtekinthetőek lesznek a http://kollegiumok.uni-pannon.hu internet címen is.

Egyéb módon információt nem áll módunkban adni.

Ha nem kaptad meg az igénylőlapokat, akkor letöltheted a dokumentumtárból.

Ha kérdésed van:
segít a Gyakran Ismételt Kérdések, vagy