A jelentkezési határidő: 2018. augusztus 10.

Első éves kollégiumi felvételi eredmények: 2018. augusztus 17.

A jelentkezés menete

Minden, a Pannon Egyetem keszthelyi képzési helyére felvételt nyert, és kollégiumi elhelyezésre jogosult (azaz nem rendelkezik lakóingatlannal Keszthely és annak 20 km-es körzetén belül) első éves hallgatónak az Oktatási Hivatalnál regisztrált e-mail címére kiküldjük a Kollégiumi igénylő lapot. Az igénylőlapot kitöltve, a mellékletekkel együtt legkésőbb 2018. augusztus 10-ig postára kell adni a következő címre:

Pethe Ferenc Kollégium

8360 Keszthely, Festetics György u. 5.

A kollégiumi felvételi kérelmek elbírálása a Kollégiumi Tanács által elfogadott (5/2016. (VI.8.)) kollégiumi jelentkezések elbírálásának eljárási és szervezeti rendje szerint történik.

A kollégiumi felvétel érvényességének feltételei

• Határidőre beküldött igénylő lap. (Postára adás határideje: 2018. augusztus 10.)
  • Mellékletek hiánytalan beküldése (Lakcímkártya másolata, igazolványfénykép).
  • Minden kollégium rangsorolása.
  • Az igénylő lap aláírása.

Amennyiben a kollégiumi felvétel érvényességének feltételeit a hallgató nem teljesíti, a kérvény formai hibásnak tekinthető és elutasításra kerül.

A felvételi döntésről valamennyi kérelmező elektronikus értesítést kap az Oktatási Hivatalnál regisztrált e-mailcímén 2018. augusztus 17-től.

A felvételi eredmények megtekinthetőek lesznek a http://kollegiumok.uni-pannon.hu internet címen is.

Egyéb módon információt nem áll módunkban adni.

Ha nem kaptad meg az igénylőlapokat, akkor letöltheted a dokumentumtárból.

Ha kérdésed van:
segít a Gyakran Ismételt Kérdések, vagy