Kollégiumi Igazgatóság

Tisztelt Érdeklődő!

A Pannon Egyetem Veszprémi Kampuszán két magas komfortfokozatú kollégiumban kínálunk szállás lehetőségeket.

A Központi Kollégium az Egyetem utcán található a központi épületünktől pár percre, a belváros 10 perces sétára található.

Szállásfoglalással kapcsolatos információkat: a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen kérhet.

A Magister Kollégium az Egyetem felsőkampuszán a József Attila utca 34/2 szám alatt található, a belváros 15 perces kényelmes sétával közelíthető meg.

Amennyiben felkeltette valamelyik szálláshelyünk érdeklődését kollégáink készséggel állnak rendelkezésükre a fenti elérhetőségeken.