Kollégiumi Igazgatóság

Tisztelt Egyetemi Polgár!

A Pannon Egyetem fenntartója 2021. szeptember 1-től megváltozott.

Ahogy arról korábban értesítettük, a fenntartóváltás kapcsán az Egyetem jelenleg érvényben lévő – a Magyar Államkincstár által vezetett – bankszámlái megszűntek. A régi bankszámlaszámokon bevételi-kiadási forgalom 2021. augusztus 25-től nem teljesíthető.

A 2021 szeptembertől használható új gyűjtőszámla számlaszáma:

MKB Bank: 10300002-10802153-00024903

A számlaszám már aktív, arra átutalás kezdeményezhető. Ugyanakkor a modellváltással kapcsolatos informatikai folyamatok még tartanak, ezért a Neptun gyűjtőszámlán várhatóan a regisztrációs időszak közepén fognak megjelenni az első beutalt összegek.

A gyűjtőszámlás befizetéshez és a Neptun rendszerben kiírt tételek rendezéséhez segítséget nyújt „A gyűjtőszámlás befizetés, valamint a számlarendelés menete a Neptun rendszerben” című hallgatói segédlet, mely az alábbi linken érhető el:

Üdvözlettel:

Kollégiumi Igazgatóság